CUPRUM CUP LEGNICA

Cuprum Cup International Karate WKF Polish Open 2016
 
W dniach 19-20.11.2016 r. odbył się  duży międzynarodowy  turniej Karate -  Cuprum Cup International Karate WKF Polish Open 2016 w Legnicy, zorganizowany przez klub Tora Legnica, pod nadzorem Polskiego Związku  Karate. W imprezie tej wystartowało 532 zawodników, z  40 klubów z Polski, z Czech i  Słowacji.  

Celem zawodów było wyłonienie najlepszych zawodników w poszczególnych konkurencjach, a tym samym dobór do kadry narodowej oraz kadr okręgowych, natomiast wszystkie wyniki z rozegranych kategorii zostaną umieszczane w rankingu Polskiego Związku Karate.

W turnieju tym uczestniczyła także reprezentacja KS Samuraj Lubań w składzie – Honorata Adamska, Szymon Wołoszyn, Dawid Stodolny, Oliwia Włodarska D”onofrio, Oliwia Sławińska, Mikołaj Jaworski, Wiktor Jaworski wraz z  trenerami Tomaszem Podbuckim oraz Jackiem Jaworskim, którzy także startowali w swoich konkurencjach. I tym razem był to bardzo dobry występ Naszych karateków z KS Samuraj Lubań, którzy odważnie  stawili się na tak prestiżowej imprezie i wspaniale walczyli. Swoje trofea i medale w poszczególnych  konkurencjach wiekowych kolejno zdobyli:

 
Dzień pierwszy - 19.11.2016 r. (sobota):
Szymon Wołoszyn - II m. w Kumite kadetów
Dawid Stodolny - III m. w Kumite kadetów
Tomasz Podbucki - III m. w Kumite seniorów +84
Jacek Jaworski - II m. w Kumite Masters  
Jacek Jaworski - III m. w Kata Masters

Dzień drugi - 20.11.2016 r. (niedziela):
Oliwia Sławińska - I m. w Kumite U12
Jakub Przybyłek -I m. w Kumite U10
Oliwia Włodarska D"Onofrio - III m. w Kumite U12


 
Łącznie Nasza reprezentacja zdobyła 8 medali, tym samym plasując się w rankingu turnieju  na 12 miejscu na 40 klubów i jest to dla Nas bardzo dobry wynik, rokujący dalsze sukcesy, dający awanse dla poszczególnych zawodników do przyszłej kadry, a trenerzy dali dobry przykład dla swoich podopiecznych.
 
      Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy, dziękujemy za dobrą promocję naszego regionu i klubu. Podziękowania należą się także wszystkim instruktorom KS Samuraj Lubań za poświęcenie, oddanie i dobre przygotowanie zawodników na różnych etapach ich rozwoju – Elżbiecie Kordyka, Sylwii Smajda, Tomaszowi Podbuckiemu, Markowi Frońda, Sławomirowi Bartniak i szefowi wyszkolenia Jackowi Jaworskiemu.

Serdeczne podziękowania  kierujemy dla p. Leszka Jaworskiego i p. Danieli Pytel za transport naszych zawodników i pomoc w sprawowaniu opieki nad dziećmi.
 
Ponadto bardzo dziękujemy naszym sponsorom a m. in. miastu Lubań, gminie Lubań, Starostwu Powiatowemu w Lubaniu, Gminie Świeradów Zdrój, Ministerstwu Sportu i Turystyki, Urzędowi Marszałkowskiemu we Wrocławiu, PPHU Zodiak, Stacji Kontroli Pojazdów Zodiak, Motelowi Łużyckiemu, Firmie Stempel-Druk, Firmie Dan-Sport Wrocław, Firmie Autoczęścionline24.pl Berlin, a także za bardzo dobra współpracę klubowi Victoria w Lubaniu, Gimnazjum Publicznemu w Pisarzowicach i Miejskiemu Zespołowi Szkół w Świeradowie Zdroju.  

      Wszystkich chętnych do uprawianie różnych sztuk walk   serdecznie zapraszamy na nasze zajęcia! Każdy znajdzie coś dla siebie. Zapisy nadal trwają! Więcej informacji na naszej stronie internetowej – www.samuraj-luban.pl
 

                                                                                       Zarząd KS Samuraj Lubań


 
 • 2
  2
 • 3
  3
 • 4
  4
 • 5
  5
 • 6
  6
 • 7
  7
 • 8
  8
 • 1
  1
Data: 20.11.2016 r.
Logo