OTWARTE ZGRUPOWANIE SAMURAJA

W dniach 9 -11.02.2018 r.  po raz pierwszy w Lubaniu odbędzie się Otwarte Zgrupowanie Samuraja z Mieszanych Sztuk Walk  z tak wybitnym szkoleniowcem Mirosławem Kuświk, posiadaczem w Polsce  najwyższego stopnia 10 Dan w Jiu Jitsu, legendą polskiego Jiu Jitsu, twórcy współczesnego systemu bojowego Modern Combat, głównego szkoleniowca i wykładowcy w Centralnym Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej w Kaliszu. Więcej o mistrzu znajdziesz tutaj - SOKE MIROSŁAW KUŚWIK

Zajęcia tematyczne  będzie także prowadził sensei Jacek Jaworski, a asystę w zajęciach będą sprawowali instruktorzy KS Samuraj Lubań - Tomasz Podbucki, Elżbieta Kordyka, Sylwia Smajda, Marek Frońda, Sławomir Bartniak i Piotr Wawrzyniak.

Koszt udziału w zgrupowaniu dla osób spoza klubu – 70 zł
Koszt udziału w zgrupowaniu dla Samurajów – 50 zł


Serdecznie zapraszam wszystkich samurajów, gdyż przede wszystkim jest to dla Was, choć mogą zapisać się także osoby z zewnątrz. Dorośli Samuraje mogą uczestniczyć we wszystkich zajęciach, w tym także treningach specjalnych dla służb mundurowych z zakresu taktyk i technik interwencj. Dzieci biorą udział  w zajęciach w sobotę i niedzielę we wszystkich treningach. Zajęcia będą dostosowane do wieku i możliwości ćwiczących. 
 
Będzie to kompendium wiedzy na temat technik obronnych , obezwładniania, obaleni, duszeń, rzutów, walki realnej i kick bokserskiej wybranych technik z  Modern Combat,  Karate, Jiu Jitsu, Krav Magi, Systema i Kick Boxingu. 

 

Proszę o zapisywanie się na zgrupowanie, gdyż niestety ilość  miejsc będzie ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń, dotyczy to także samurajów

ZAPISY :  e-mail – samuraj.jaworski@wp.pl lub  tel. 600 911 357. 
Data: 24.01.2018 r.
Logo