WYNIKI IV LUBAŃSKIEJ GALI SAMURAJA
IV LUBAŃSKA GALA SAMURAJA W KARATE - LUBAŃ 14.12.2019
1. Konkurencja Pierwszego kroku - kihon 8 lat i młodsi
- Piotr Matyja
- Lena Sawicka
- Lena Mazur
2. Konkurencja Pierwszego kroku - kihon 9 lat i starsi
- Joanna Matyja - Sekcja Karate Lubań
- Dominik Sawicki - Sekcja Karate Lubań
- Maja Baniak - Sekcja Karate Lubań
3. Test siły - ugięcia ramion w podporze przodem młodsi
- Julia Budzińska - Sekcja Karate Lubań
- Mikołaj Szłabowicz - Sekcja Karate Lubań
- Piotr Matyja - Sekcja Karate Lubań
4. Test siły - ugięcia ramion w podporze przodem starsi
- Patryk Jarosz - Sekcja Karate Pisarzowice
- Jan Jaraczewski - Sekcja Karate Pisarzowice
- Filip Pierzak - Sekcja Karate Pisarzowice
5. Kata indywidualne mix – rocznik 2011 i młodsi
- Filip Daszko - Sekcja Karate Świeradów Zdrój
- Jeremi Paluch - Sekcja Karate Lubań
- Franciszek Brodawka - Sekcja Karate Lubań
6. Kata indywidualne chłopców – rocznik 2010 - 2009
- Fryderyk Haik - Sekcja Karate Pisarzowice
- Jan Jaraczewski - Sekcja Karate Pisarzowice
- Filip Pierzak - Sekcja Karate Pisarzowice
7. Kata indywidualne chłopców – rocznik 2008 i starsi
- Hubert Urbańczyk - Sekcja Karate Świeradów Zdrój
- Mikołaj Jaworski - Sekcja Karate Pisarzowice
- Michaił Buhaiov - Sekcja Karate Lubań
8. Kata indywidualne dziewcząt – rocznik 2006 - 2007
- Amelia Jędrych - Sekcja Karate Pisarzowice
- Patrycja Przyłucka - Sekcja Karate Pisarzowice
- Amelia Gryganiec - Sekcja Karate Pisarzowice
9. Kumite indywidualne dziewcząt – rocznik 2006 - 2007
- Amelia Jędrych - Sekcja Karate Pisarzowice
- Patrycja Przyłucka - Sekcja Karate Pisarzowice
- Amelia Gryganiec - Sekcja Karate Pisarzowice
10. Kumite indywidualne chłopców – rocznik 2011 i młodsi
- Jeremi Paluch - Sekcja Karate Lubań
- Filip Daszko - Sekcja Karate Świeradów Zdrój
- Mikołaj Szłabowicz - Sekcja Karate Lubań
11. Kumite indywidualne chłopców – rocznik 2010-2009
- Jan Obrycki - Sekcja Karate Pisarzowice
- Fryderyk Haik - Sekcja Karate Pisarzowice
- Filip Pierzak - Sekcja Karate Pisarzowice
12. Kumite indywidualne chłopców – rocznik 2008 i starsi
- Michaił Buhaiov - Sekcja Karate Lubań
- Hubert Urbańczyk - Sekcja Karate Świeradów Zdrój
- Maksymilian Galiński - Sekcja Karate Pisarzowice
Organizator: Sędzia Główny:
KS Samuraj Lubań Tomasz Podbucki
Jacek Jaworski I DAN
V DAN
Data: