INFORMACJA DLA RODZICÓW

Kochani rodzice i opiekunowie samurajów...

 
Klub Sportowy Samuraj Lubań wraz z Klubem Sportowym Samuraj Nowogrodziec w ramach Centrum Szkoleniowego Mieszanych Sztuk Walk Samuraj Dojo rozpoczął cykl przygotowań zawodników zarówno w Karate, jak też Boksie i Kick Boxingu i budowy drużyn do startów w zawodach sportowych. Stąd też rozpoczęliśmy już cykl sparingów oraz wyjazdów na zawody sportowe. Nasze młode drużyny już odniosły pierwsze sukcesy zarówno w Karate, jak też i boksie.


Kolejnym krokiem przygotowań są zgrupowania i obozy sportowe. Stąd też za kilka dni odbędzie się Nasze pierwsze zgrupowanie, z noclegiem poza domem, pod opieką kadry trenerskiej samuraja. Zaplanowano już także obóz szkoleniowy we wrześniu b.r w Borowicach... a w lipcu 2025 pełno wymiarowy obóz szkoleniowy. Stąd też aby Nasze dzieci przyzwyczaić do takich wyjazdów, stopniowo chcemy je do przyswoić, przyzwyczaić i usamodzielnić. Dlatego też bardzo ważne jest, aby Nasi Samurajowie brali udział kolejno w poszczególnych Naszych przedsięwzięciach, aby nastąpiło stopniowanie trudności, wymagań, dyscypliny i samodzielności. Jest to inwestycje w edukację Waszego dziecka, wyszkolenie i ułożenie, co w efekcie przyniesie wzajemne korzyści. Dziecko stanie się poukładane, zdyscyplinowane i rozważne. Nauczy się dokonywać właściwych wyborów w życiu, nabierze ogłady i odwagi, stanie się "małym wojownikiem" i rozpocznie swoją przygodę w rywalizacji sportowej w danej dyscyplinie sportu.

Wobec powyższego apel, aby w miarę możliwości uczestniczyć w naszych przedsięwzięciach, wspierać Nas i współpracować, a efekty z pewnością przyjdą i Nas wszystkich zaskoczą.z poważaniem... Jacek Jaworski
Detect language » Polish
 
Detect language » Polish
 
 
Detect language » Polish
 
 
Detect language » Polish
 
 
Detect language » Polish
 
Data: 03.06.2024 r.
Logo