WYJAZD NA SUDETES OPEN KARPACZ

 Wyjazd na SUDETES OPEN KARPACZ...

REGULAMIN ZAWODÓW -ZOBACZ TUTAJ  SUDETES OPEN

 
Wyjazd na zawody w dniu 25.05.2024 r. o godz. 07.30 z parkingu Lidl z Lubania ul. Jana Pawła II. Osoby, które zgłosiły się muszą ustalić transport z Jackiem Jaworskim. cZTERY osoby zgłoszone, które dokonały ustaleń, jadą z Jakubem Jaworskim, niestety ilość miejsc ograniczona. Proszę o wsparcie rodziców, abyśmy mogli razem zabrać naszą drużynę lub można dojechać we własnym zakresie. Sekcja Świeradów Zdrój i Nowogrodziec jadą odrębnie. Zgłoszenia zawodników na zawody do Jacka Jaworskiego - tel. 600911357 lub na treningach poprzez trenerów. Zawodników musi zgłosić klub poprzez Sportdatę elektronicznie do dnia 22.05.2024!


 
Zawody odbywają się na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Karpaczu ul. Konstytucji 3 Maja 48a. Na miejscu należy być ok. godz. 09.00. Koszt za konkurencję wynosi 80 zł. Większość zawodników staruje w dwóch konkurencjach, stąd tez koszt 160 zł, połowę płaci klub, a drugą połowę zawodnik. Ochraniacze piszczeli i tułowia, napięstniki zapewni klub. Kto ma , to zabiera swoje z atestem WKF.

 
Kierownikiem drużyny wyjazdowej Lubań i Nowogrodziec będzie Jakub Jaworski tel. 508320166, a Świeradowa Zdrój - Lubomir Leszczyński - tel. 783909961...

Niestety pozostali trenerzy nie będa na zawodach, gdyż  jadą  na Dni Kultury Japonskiej i Międzynarodowe Seminarium Sztuk Walk do Szczebrzeszyna i spotkanie z ambasadorem Japonii.

Ponadto zawodnicy Sekcji Bokserskiej z trenerami jadą na zawody do Niemiec. Wszystko w jednym czasie, ale damy radę.

Jacek Jaworski

 
Detect language » Polish
 
Detect language » Polish
 
 
Detect language » Polish
 
 
Detect language » Polish
 
 
Detect language » Polish
 
Data: 20.05.2024 r.
Logo