WYNIKI SAMURAJÓW NA POLISH OPEN CUPRUM CUP LEGNICA 2018
WYNIKI ZAWODNIKÓW Z KS SAMURAJ LUBAŃ
NA POLISH OPEN CUPRUM CUP LEGNICA – 18.11.2018
Najlepszy klub turnieju (kolejno: złote medale, srebrne, brązowe, liczba punktów):
1. KKS Tora Legnica PL 7 22 27 247
2. Samuraj Szczecin 20 6 8 214
3. OZK 14 8 11 185
4. Shotokan Krapkowice PL 13 5 6 147
5. ATTFIS OSTRAVA, CZ 10 3 7 116
6. KS Samuraj Lubań 1 12 7 - 89 PKT
7. BUSHIDAN Oleśnica, PL 2 5 13 80
8. ŁKKS Łódź PL 2 7 7 72
9. Satori Jastrów PL 1 3 14 65
10. Sport Relax CZ 3 3 1 42
11. Swarzędzki KK FIGHTER PL 2 2 2 32
12. LUKS KARATE-GOLENIÓW PL 2 1 3 30
13. Karate Hlinsko CZ 1 1 0 13
14. Krakowski KK Kyokushin PL 0 2 0 10
15. Kime Warszawa PL 1 0 0 8
16. Inochi Gniezno PL 1 0 0 8
17. Shogun Białystok 1 0 0 8
18. Funakoshi-Do Szczecin PL 0 1 0 5
19. KS Funakoshi SK Kowary PL 0 0 1 3
Zestawienie wyników zawodników z KS Samuraj Lubań
na Polish Open Cuprum Cup 2018
Kata Individual Female 11 Years
1. OZK Kułakowska Maria
2. Shotokan Krapkowice PL Cieślak Marta
3. KS Samuraj Lubań - Jędrych Amelia
3. BUSHIDAN Oleśnica, PL Gozdek Zofia
Kata individual female 11 years gr. B
1. Samuraj Szczecin Brzozowska Aleksandra
2. OZK Knopek Jagoda
3. KS Samuraj Lubań - Gryganiec Amelia
3. KKS Tora Legnica PL Smolarek Zuzanna
KATA INDIVIDUAL FEMALE U14
1. Shotokan Krapkowice PL Cieślak Marta
2. KKS Tora Legnica PL Adamowicz Anna
3. KS Samuraj Lubań - Włodarska-D’Onofrio Olivia
3. ATTFIS OSTRAVA, CZ Chodorovská Natálie
KATA INDIVIDUAL FEMALE U14 gr. B
1. OZK Kułakowska Maria
2. Samuraj Szczecin Żmińczuk Marta
3. KS Samuraj Lubań - Sławińska Oliwia
3. ATTFIS OSTRAVA, CZ Břusková Vendula
KATA INDIVIDUAL MALE 10 YEARS
1. OZK Brzeziński Kamil
2. KS Samuraj Lubań - Pierzak Filip
3. BUSHIDAN Oleśnica, PL Dębski Sebastian
3. Shotokan Krapkowice PL Wojtala Marek
KATA INDIVIDUAL MALE 10 YEARS gr. B
1. ATTFIS OSTRAVA, CZ Břuska Michal
2. KS Samuraj Lubań - Galiński Maksymilian
3. Shotokan Krapkowice PL Trocha Marcin
KATA INDIVIDUAL MALE 8 YEARS gr. B
1. Shotokan Krapkowice PL Glacel Fabian
2. KS Samuraj Lubań - Haik Fryderyk
3. ATTFIS OSTRAVA, CZ Puška Lukáš
3. KKS Tora Legnica PL Górski Michał
KATA INDIVIDUAL MALE U14
1. Shotokan Krapkowice PL Nowak Wojciech
2. KKS Tora Legnica PL Jakub Szczepakowski
3. KS Samuraj Lubań - Jaworski Wiktor
3. KKS Tora Legnica PL Albert Masłowski
KATA TEAM FEMALE U14
1. Samuraj Szczecin Brzozowska Aleksandra, Urbańska Julia, Żmińczuk Marta
2. KS Samuraj Lubań - Jędrych Amelia, Sławińska Oliwia, Włodarska-D’Onofrio Olivia
3. KKS Tora Legnica PL Adamowicz Anna, Kinga Hanysz, Smolarek Zuzanna
3. Satori Jastrów PL Dudek Kaja, Solarek Amelia, Tyda Oliwia
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U12 +40
1. Samuraj Szczecin Markiewicz Nina
2. KS Samuraj Lubań - Jędrych Amelia
3. KS Funakoshi SK Kowary PL Jabłońska Julia
3. KKS Tora Legnica PL Smolarek Zuzanna
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U12-34
1. Satori Jastrów PL Dudek Kaja
2. KS Samuraj Lubań - Gryganiec Amelia
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U12-40
1. Shotokan Krapkowice PL Cieślak Marta
2. KS Samuraj Lubań - Włodarska-D’Onofrio Olivia
3. Samuraj Szczecin Urbańska Julia
3. Samuraj Szczecin Brzozowska Aleksandra
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U14 +50
1. KKS Tora Legnica PL Hanysz Kinga
2. KS Samuraj Lubań - Sławińska Oliwia
3. Satori Jastrów PL Kurdek Martyna
KUMITE INDIVIDUAL MALE U10-40kg
1. ATTFIS OSTRAVA, CZ Chodorovský Jakub
2. KS Samuraj Lubań - Haik Fryderyk
3. BUSHIDAN Oleśnica, PL Świeboda Antoni
3. BUSHIDAN Oleśnica, PL Dębski Sebastian
KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 +40kg
1. KS Samuraj Lubań - Jaworski Mikołaj
2. KKS Tora Legnica PL Bojanowski Marcin
3. OZK Bielerzewski Mateusz
KUMITE TEAM FEMALE U14
1. Samuraj Szczecin Markiewicz Nina, Urbańska Julia, Żmińczuk Marta
2. KKS Tora Legnica PL Adamowicz Anna, Kinga Hanysz, Smolarek Zuzanna
3. KS Samuraj Lubań PL - Gryganiec Amelia, Sławińska Oliwia, Włodarska-D’Onofrio Olivia
KUMITE TEAM MALE U12
1. KKS Tora Legnica PL - Kałka Alan, Mazur Marek, Szczepakowski Jakub
2. KS Samuraj Lubań PL - Galiński Maksymilian, Jaworski Mikołaj, Pietrzak Filip
NA POLISH OPEN CUPRUM CUP LEGNICA – 18.11.2018
Najlepszy klub turnieju (kolejno: złote medale, srebrne, brązowe, liczba punktów):
1. KKS Tora Legnica PL 7 22 27 247
2. Samuraj Szczecin 20 6 8 214
3. OZK 14 8 11 185
4. Shotokan Krapkowice PL 13 5 6 147
5. ATTFIS OSTRAVA, CZ 10 3 7 116
6. KS Samuraj Lubań 1 12 7 - 89 PKT
7. BUSHIDAN Oleśnica, PL 2 5 13 80
8. ŁKKS Łódź PL 2 7 7 72
9. Satori Jastrów PL 1 3 14 65
10. Sport Relax CZ 3 3 1 42
11. Swarzędzki KK FIGHTER PL 2 2 2 32
12. LUKS KARATE-GOLENIÓW PL 2 1 3 30
13. Karate Hlinsko CZ 1 1 0 13
14. Krakowski KK Kyokushin PL 0 2 0 10
15. Kime Warszawa PL 1 0 0 8
16. Inochi Gniezno PL 1 0 0 8
17. Shogun Białystok 1 0 0 8
18. Funakoshi-Do Szczecin PL 0 1 0 5
19. KS Funakoshi SK Kowary PL 0 0 1 3
Zestawienie wyników zawodników z KS Samuraj Lubań
na Polish Open Cuprum Cup 2018
Kata Individual Female 11 Years
1. OZK Kułakowska Maria
2. Shotokan Krapkowice PL Cieślak Marta
3. KS Samuraj Lubań - Jędrych Amelia
3. BUSHIDAN Oleśnica, PL Gozdek Zofia
Kata individual female 11 years gr. B
1. Samuraj Szczecin Brzozowska Aleksandra
2. OZK Knopek Jagoda
3. KS Samuraj Lubań - Gryganiec Amelia
3. KKS Tora Legnica PL Smolarek Zuzanna
KATA INDIVIDUAL FEMALE U14
1. Shotokan Krapkowice PL Cieślak Marta
2. KKS Tora Legnica PL Adamowicz Anna
3. KS Samuraj Lubań - Włodarska-D’Onofrio Olivia
3. ATTFIS OSTRAVA, CZ Chodorovská Natálie
KATA INDIVIDUAL FEMALE U14 gr. B
1. OZK Kułakowska Maria
2. Samuraj Szczecin Żmińczuk Marta
3. KS Samuraj Lubań - Sławińska Oliwia
3. ATTFIS OSTRAVA, CZ Břusková Vendula
KATA INDIVIDUAL MALE 10 YEARS
1. OZK Brzeziński Kamil
2. KS Samuraj Lubań - Pierzak Filip
3. BUSHIDAN Oleśnica, PL Dębski Sebastian
3. Shotokan Krapkowice PL Wojtala Marek
KATA INDIVIDUAL MALE 10 YEARS gr. B
1. ATTFIS OSTRAVA, CZ Břuska Michal
2. KS Samuraj Lubań - Galiński Maksymilian
3. Shotokan Krapkowice PL Trocha Marcin
KATA INDIVIDUAL MALE 8 YEARS gr. B
1. Shotokan Krapkowice PL Glacel Fabian
2. KS Samuraj Lubań - Haik Fryderyk
3. ATTFIS OSTRAVA, CZ Puška Lukáš
3. KKS Tora Legnica PL Górski Michał
KATA INDIVIDUAL MALE U14
1. Shotokan Krapkowice PL Nowak Wojciech
2. KKS Tora Legnica PL Jakub Szczepakowski
3. KS Samuraj Lubań - Jaworski Wiktor
3. KKS Tora Legnica PL Albert Masłowski
KATA TEAM FEMALE U14
1. Samuraj Szczecin Brzozowska Aleksandra, Urbańska Julia, Żmińczuk Marta
2. KS Samuraj Lubań - Jędrych Amelia, Sławińska Oliwia, Włodarska-D’Onofrio Olivia
3. KKS Tora Legnica PL Adamowicz Anna, Kinga Hanysz, Smolarek Zuzanna
3. Satori Jastrów PL Dudek Kaja, Solarek Amelia, Tyda Oliwia
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U12 +40
1. Samuraj Szczecin Markiewicz Nina
2. KS Samuraj Lubań - Jędrych Amelia
3. KS Funakoshi SK Kowary PL Jabłońska Julia
3. KKS Tora Legnica PL Smolarek Zuzanna
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U12-34
1. Satori Jastrów PL Dudek Kaja
2. KS Samuraj Lubań - Gryganiec Amelia
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U12-40
1. Shotokan Krapkowice PL Cieślak Marta
2. KS Samuraj Lubań - Włodarska-D’Onofrio Olivia
3. Samuraj Szczecin Urbańska Julia
3. Samuraj Szczecin Brzozowska Aleksandra
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U14 +50
1. KKS Tora Legnica PL Hanysz Kinga
2. KS Samuraj Lubań - Sławińska Oliwia
3. Satori Jastrów PL Kurdek Martyna
KUMITE INDIVIDUAL MALE U10-40kg
1. ATTFIS OSTRAVA, CZ Chodorovský Jakub
2. KS Samuraj Lubań - Haik Fryderyk
3. BUSHIDAN Oleśnica, PL Świeboda Antoni
3. BUSHIDAN Oleśnica, PL Dębski Sebastian
KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 +40kg
1. KS Samuraj Lubań - Jaworski Mikołaj
2. KKS Tora Legnica PL Bojanowski Marcin
3. OZK Bielerzewski Mateusz
KUMITE TEAM FEMALE U14
1. Samuraj Szczecin Markiewicz Nina, Urbańska Julia, Żmińczuk Marta
2. KKS Tora Legnica PL Adamowicz Anna, Kinga Hanysz, Smolarek Zuzanna
3. KS Samuraj Lubań PL - Gryganiec Amelia, Sławińska Oliwia, Włodarska-D’Onofrio Olivia
KUMITE TEAM MALE U12
1. KKS Tora Legnica PL - Kałka Alan, Mazur Marek, Szczepakowski Jakub
2. KS Samuraj Lubań PL - Galiński Maksymilian, Jaworski Mikołaj, Pietrzak Filip
Data: 22.11.2018 r.