CUPRUM CUP INTERNATIONAL KARATE POLISH OPEN 2017
KOLEJNE MEDALE DLA KS SAMURAJ LUBAŃW KARATE OLIMPIJSKIM…
W dniach 18-19.11.2017 r. w Legnicy odbył się międzynarodowy turniej Karate - CUPRUM CUP POLISH OPEN INTERNATIONAL KARATE WKF. Organizatorem turnieju był Klub Tora Legnica pod kierownictwem Jacka Rusek oraz Polskiego Związku Karate, a także miejscowego samorządu. W turnieju wzięło udział 796 zawodników, reprezentujących 66 klubów z 12 krajów, gdzie rozegrano ponad 90 konkurencjach w poszczególnych kategoriach wiekowych i wagowych, zarówno w Kata, jak też i Kumite (walkach wolnych). Walki rozgrywano przez 2 dni, na pięciu tatami, gdzie można było zobaczyć i podziwiać rywalizację zawodników m.in. z Kuwejtu, Anglii, Syrii, Iranu, Nepalu, Maroka, Bangladeszu, Niemiec, Czech, Słowacji oraz gospodarzy – Polski.
W turnieju tym wzięła udział także nasza reprezentacja z KS Samuraj Lubań w składzie - Oliwia Sławińska, Oliwia Włodarska D’onofrio, Amelia Gryganiec, Jakub Przybyłek, Mikołaj Jaworski i Wiktor Jaworski, pod nadzorem Jakuba Jaworskiego, Danieli Pytel oraz trenera Jacka Jaworskiego.
Walki były na bardzo wysokim poziomie i zacięte, a czasem i krwawe. Niewątpliwie, poziom turnieju podniosły reprezentacje narodowe Kuwejtu oraz Anglii, co podniosło znacznie ranking zawodów.
Swoje medale wywalczyli - Oliwia Sławińska oraz Wiktor Jaworski w konkurencjach Kumite (walkach wolnych).
W dniach 18-19.11.2017 r. w Legnicy odbył się międzynarodowy turniej Karate - CUPRUM CUP POLISH OPEN INTERNATIONAL KARATE WKF. Organizatorem turnieju był Klub Tora Legnica pod kierownictwem Jacka Rusek oraz Polskiego Związku Karate, a także miejscowego samorządu. W turnieju wzięło udział 796 zawodników, reprezentujących 66 klubów z 12 krajów, gdzie rozegrano ponad 90 konkurencjach w poszczególnych kategoriach wiekowych i wagowych, zarówno w Kata, jak też i Kumite (walkach wolnych). Walki rozgrywano przez 2 dni, na pięciu tatami, gdzie można było zobaczyć i podziwiać rywalizację zawodników m.in. z Kuwejtu, Anglii, Syrii, Iranu, Nepalu, Maroka, Bangladeszu, Niemiec, Czech, Słowacji oraz gospodarzy – Polski.
W turnieju tym wzięła udział także nasza reprezentacja z KS Samuraj Lubań w składzie - Oliwia Sławińska, Oliwia Włodarska D’onofrio, Amelia Gryganiec, Jakub Przybyłek, Mikołaj Jaworski i Wiktor Jaworski, pod nadzorem Jakuba Jaworskiego, Danieli Pytel oraz trenera Jacka Jaworskiego.
Walki były na bardzo wysokim poziomie i zacięte, a czasem i krwawe. Niewątpliwie, poziom turnieju podniosły reprezentacje narodowe Kuwejtu oraz Anglii, co podniosło znacznie ranking zawodów.
Swoje medale wywalczyli - Oliwia Sławińska oraz Wiktor Jaworski w konkurencjach Kumite (walkach wolnych).
Data: 19.11.2017 r.



















































